"Zázračné" metody 

Žádný zázrak... Je to hlavně důraz na několik všeobecně známých pravidel, která jsou často velmi podceňována. Dají se poměrně snadno shrnout do několika ZÁSAD - viz VL-Taháky - vhodné "do kapsy" pro lyžaře začátečníky, pokročilé lyžaře i velmi dobré závodníky.

Ze společných zkušeností víme o několika jednoduchých tricích (cvičeních), jak odstranit obvyklé a opakující se chyby a pomoci tak každému k dosažení vrcholu jeho individuálních lyžařských schopností :-). Víme zároveň, že toto naše know-how je nesdělitelné formou brožurky, ani videem - funguje dobře při osobním kontaktu.

Naší pracovní metodou je INTENSIVE FEEDBACK, spočívající především ve schopnosti naučit se VCÍTIT do pocitů správně jedoucího lyžaře, naučit se nejenom vědět proč jede správně, ale naučit se viděné a "vcítěné" co nejpřesněji přenést do svého lyžařského projevu!!! Nerozebíráme lyžování do jednotlivých pohybů, ale vnímáme ho "celostně".

Nejdůležitějším prvkem úspěšnosti spolupráce s námi je VZÁJEMNOST !!!   

Učíme se tím, že učíme jiné :-) - a to jde jen V OSOBNÍM KONTAKTU, nejlépe v kolektivu lidí se stejným cílem.

HLAVNÍ PARTNER

SPORTEN - spolupracujeme při vývoji lyží, na jejich testování a při tvorbě závodního týmu Sporten

 
 

SPOLUPRÁCE

Novinky

02.11.2018 18:15
  Prosinec 2018 - březen 2019 - testování juniorských závodních lyží Sporten + individuální i skupinové konzultace pro děti, trenéry, rodiče... přednosně na Tavaldském Špičáku a Ještědu ale i "u vás" - výjezdy na závody žactva organizované SLČR + testování juniorských závodních lyží...

Kontakt

HOnza Verl B.Němcové 42, 46604 Jablonec nad Nisou +420 608 968 234 info@VL-Ski.cz